Locatie Koninklijke Goedhart Hoofdkantoor
Werkgebied / regio Zeeland en Belgie
Aantal uren Fulltime
Vakgebied Commercie
Contactpersoon Marc van Steenhuijsen
Solliciteren >

Winkel Acountmanager Zeeland en België

Haal jij energie uit het begeleiden en het opleiden van personeel? Heb jij een commerciële instelling waardoor supermarkten met jouw adviezen een verbeterslag kunnen maken? Ga dan aan de slag als Winkel Accountmanager voor Bakker Goedhart! In deze rol ben jij de schakel tussen Goedhart en de supermarkten van onze klant in de regio’s Zeeland en België. .

Als familie van bakkers ontzorgen wij onze partners vanuit de gehele keten. Vanuit 6 bakkerijen, gevestigd door heel Nederland, beleveren wij dagelijks bijna 1000 supermarkten om te zorgen voor brood op de plank.

JIJ BENT DUS BROODNODIG!

Wat ga je doen?

Je komt terecht in een team van 5 directe collega’s die verantwoordelijk zijn voor onze diverse klanten, onder leiding van een Field Salesmanager. Als Winkel Accountmanager Bakkerij ben jij een vertegenwoordiger, begeleider, trainer, adviseur en aanspreekpunt voor winkels van onze klant voor de regio’s Zeeland & België. Elke klant en elke dag is weer anders!

Zo begin je op de ene dag bij een klant om een nieuw bestelsysteem uit te leggen, en kijk je direct mee naar het schappenplan om daar jouw aanvullende advies over te geven. Je adviseert over het presenteren van de producten met als doel de omzet te verhogen en de derving te verlagen. In de middag rij je door naar de volgende klant, daar ga je een training verzorgen voor de bakkerijafdeling. Door jouw kennis en enthousiasme worden de medewerkers van jouw klant geprikkeld en gaan zij enthousiast zelf aan de slag!

De volgende dag adviseer jij een van jouw klanten op het gebied van nieuwe producten en de toegevoegde waarde voor hen. Jij ziet kansen en laat die niet onbenut! In de middag bel je een van jouw collega’s uit het team om verschillende zaken te bespreken. Je werkt zelfstandig maar je kunt altijd met jouw collega’s sparren. Daarna ga je aan de slag met de voorbereidingen voor een aanstaande winkelverbouwing. Dat kan soms hectisch zijn, maar jij draait er jouw hand niet voor om!

Je hebt een uitvalsbasis op het servicekantoor in Hedel, maar als schakel tussen de winkels en de bakkerijen maak je kilometers in je eigen auto van de zaak om bij de supermarkten aanwezig te zijn. Dit doe jij omdat je het belangrijk vindt om een fijne relatie op te bouwen met jouw klanten, want samen kun je veel meer bereiken! Op sommige momenten werk je vanuit huis om bijvoorbeeld de administratie bij te werken.

Wie zoeken we?

Ondanks dat je zelfstandig te werk gaat sta je veel in contact met diverse stakeholders, zowel intern als extern. Dit vind jij leuk, omdat je een enthousiast persoon bent die stevig in zijn schoenen staat en over goede communicatieve vaardigheden beschikt. In jouw verbindende rol tussen Goedhart en de supermarkten ga jij aan de slag met een klantgerichte blik. Op deze manier haal jij energie uit een optimale benutting van commerciële en operationele mogelijkheden.

Als je onderstaande vragen met 'ja' kunt beantwoorden, pas jij in ons team!

  • Ben je woonachtig in de regio Zuidwest Nederland?
  • Beschik je over HBO werk- en denkniveau?
  • Heb je minimaal 3 jaar ervaring in een supermarkt in een rol als bijvoorbeeld Manager Vers, Assistent Bedrijfsleider of – Filiaalmanager?
  • Denk jij in kansen en omzet, het beste voor de bakkerij en het beste voor de klant?
  • Ben je in het bezit van het rijbewijs B?

Wat krijg je van ons?

Een fijne plek in ons team van 5 Winkel Accountmanagers, dat wordt aangestuurd door de Field Salesmanager.

Verder krijg je van ons:

  • Een salaris dat ingeschaald wordt volgens de Bakkers CAO, wat betekent dat je elke 4 weken wordt uitbetaald
  • Een pensioenregeling en 25 vakantiedagen. Als je extra vakantiedagen wilt, dan kun je die bijkopen
  • Een auto van de zaak
  • Een laptop en telefoon
  • Je krijgt alle ruimte om je talenten te laten zien en de kans om bij te leren en je verder te ontwikkelen

Over Koninklijke Goedhart Hoofdkantoor

Goedhart Brood & Specialiteiten is opgericht na de overname van Bakkersland en werd op 14 mei 2018 geïntroduceerd aan haar handelspartners. Met trots dragen wij de voornaam van de oprichter van ons familiebedrijf. Wij staan voor: dynamisch, eigenzinnig, ondernemend en innovatief. De familie Borgesius heeft het bakkersbloed door de aderen stromen. Bij hen en onze collega’s staat de klant altijd centraal. De Goedhart-bakkerijen zijn ons fundament. Zowel op de locaties als centraal verwachten wij dat onze mensen zich kunnen ontwikkelen, initiatief kunnen tonen en verantwoordelijkheid kunnen nemen. Dé ingrediënten om met elkaar succesvol te zijn.

ZIE JIJ ER BROOD IN?

Vragen over deze vacature of wil je direct je interesse kenbaar maken? Solliciteer direct met één klik op de knop! We kijken uit naar je reactie!

Solliciteren >

AAN INTERMEDIAIRS

Mogen minderjarigen solliciteren?

Minderjarigen die reageren op een vacature dienen toestemming te hebben van ouders of wettelijke voogd. Gelieve dit te vermelden in het toelichting veld.